RADNIK – RAD 1:0 (1:0): Pobeda sa desetoricom

,

Igrano na Gradskom stadionu u Surdulici. Gledalaca: 500. Sudija: Majo Vujović (Novi Sad) 7. Pomoćnici: Darko Savović (Bačka Palanka) 7, Svetozar Živin (Novi Sad) 7. Strelac: Stefan Nikolić u 35. minutu iz jedanaesterca za Radnik. Žuti kartoni: Pejčić i Djorić (Radnik), Ćulum i Drinčić (Rad). Crveni kartoni: Miloš Adamović u 36. minutu Radnik, Nikola Drinčić u 89. minutu Rad.

PRVA OMLADINSKA LIGA FS RIS DINAMO – HAJDUK VELjKO 2:O  (1:O) Stajić i Arsenović matirali Negotince

RADNIK: Čančarević 7, Mladenović 7, Milovanović 7, Stanković 7 (od 68. minuta Milinković 7), Adamović 7, Nikolić 8, Pavlović 7, Pejčić 7, Djorić 7, Merdović 7, Vuković 7.

RAD: Filipović 7, Ljubinković 7, Ćulum 7, Denić 7, Drinčić 7, Šipčić 7, Maraš 7, Jovanović 7, Petković 6 (od 65. minuta Jović 7), Veselinović 6 (od 65. Krstić 7), Lutovac 6 (od 61. Mladenović 7).

Igrač utakmice: Stefan Nikolić (Radnik).

Iako su od 36. minuta fudbaleri Radnika ostali sa desetoricom fudbalera, uspeli su da savladaju vrlo čvrstu i borbenu ekipu Rada sa 1:0. Meč je rešio napadač domaćih Stefan Nikolić koji je u 35. minutu savladao golmana Rada Filipovića.