RADNIK nerešeno sa Jenisejem

Fudbaleri surduličkog Radnika na pripremama u Antaliji odigrali su još jednu kontrolnu utakmicu protiv, ovog puta ruskog premijer ligaša Jeniseja iz velikog sibirskog grada Krasnojarska, koja je završena nerešenim rezultatom 1:1.

Strelac za Surduličane bio je Stefan Nikolić u 23, a za Jenisej Sergej Komolov u 54. minutu.

Meč između Radnika i Jeniseja protekao je u pravoj prvenstvenoj borbi na svakom delu terena, sa dosta izglednih prilika za golove na obe strane koje nisu iskorišćene.

Za razliku od ruskog kolege koji je napravio svega tri izmene u drugom poluvremenu, trener Radnika Milan Milanović isprobao je ukupno 23 fudbalera sa željom da sagleda stanje njihove forme i potencijal sa kojim raspolaže pred nastavak prvenstvene trke u Super ligi, 23. februara ove godine.