Radnik kao domaćin poražen od niškog Radničkog

, , ,

Fudbaleri surduličkog Radnika doživeli su treći uzastopni poraz u Super ligi, ovoga puta nas vom terenu od niškog Radničkog rezultatom 1:2 (0:1).

Gosti iz Niša bili su bolji tokom celog toka utakmice i zasluženo odneli sva tri boda iz Surdulice.

Radnik je posle tri uzastopna poraza na samom dnu tabele, na 14. mestu sa 21 bodom iz 25 kola i predstoji mu grčevita borba za opstanak u superligaškom društvu.

Trinaestoplasirana Bačka ima tri boda više, a ispod Radnika su samo Borac sa 18 i Novi Pazar sa 16 bodova.

STADION FK RADNIK , SURDULICA, gledalaca: 1.600

sudije: glavni Milorad Mažić

pomoćnici: Milovan Ristić, Dalibor Djurđević

četvrti sudija: Milan Ilić

Strelci: Kojić u 19. minutu 0:1, Stojanović u 70. minutu, 1:2 Jovanović u 81. minutu

RADNIK: Čančarević 7, Milovanović 7, Stanković 6 (od 61. Jovanović 7), Keremeh 6 (od 68. Arsenijević 7), Radović 6, Gojković 6, Pejčić 6, Djorić 6 (od 46. Ivić 7), Milinković 7, Žarković 7, Zlatanović 7

RADNIČKI: Bajić 7, Živković 7, Stojanović 8, Travančić 7, Arsić 7, Petrović  7 , Tomić 7, Noma Riota 7, Stanković 7, Kojić 7, Perendija 7.

Igrač utakmice: Saša Stojanović (Radnički Niš) 8.