Radnik do bodova u finišu

Fudbaleri radnika, u okviru 13. kola Super lige Srbije, savladali su na svom terenu u Surdulici ekipu Čukaričkog iz Beograda minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) i osvojili tri važna boda.

Gol odluke postigao je iskusni vezista Milan Stojanović u 86. minutu, koji je posle sjajnog prodora Zlatanovića zahvatio loptu levom nogom i sa dvadeset metara pogodio desni donji ugao ekipe sa Banovog brda.

Trener Čukaričkog Simo Krunić, koji je ekipu Radnika trenirao godinu i po dana, rekao je «da su Surduličani zasluženo pobedili u meču u kome je Radnik bio znatno bolji u prvom, a njegov tim u drugom delu igre».

Milan Milanović, trener surduličkog superligaša, napomenuo je «da je Radnik u prvom poluvremenu propustio nekoliko izglednih prilika, ali da je u nastavku jedan dobar šut rešio utakmicu».

Posle ove pobede, Radnik je i dalje četrnaesti na tabeli Super lige sa 12 osvojenih bodova.