Radnik doživeo debakl od Vojvodine 0:4 (0:2)

U drugom kolu Super lige Srbije, fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su na domaćem terenu od ekipe iz Vojvodine rezultatom 0:4.

Tokom prvog poluvremena Vojvodina je bila konkretnija i uspela da stekne prednost već u 9. minutu preko Subotića.

Dobrom akcijom Malbašića gosti su duplirali prednost u 17 minutu.

Fudbaleri Radnika tražili su penal u 21. minutu zbog navodnog igranja rukom igrača Vojvodine u šesnaestercu Novosađana.

U drugom poluvremenu, u 55. minutu odbrana Radnika greši, što koristi Malbašić i još jednom postiže pogodak.

U finišu utakmice Novosađani nastaljaju da igraju u istom ritmu.

Bempah šutira i pogađa u 85. minutu za konačnih 0:4.

Utakmicu je pratilo oko 15 navijača iz Vojvodine koji su u nekoliko navrata, preuzeli inicijativu i uspeli da nadglasaju domaćine.

Nakon ovog poraza i jednog remija, Radnik se nalazi na 13. mestu.

Stadion: Gradski stadion u Surdilici Gledalaca: 1500 Sudije: Lazar Lukić (Beograd), Bojan Banović (Beograd), Miloš Miškeljin (Beograd), Danilo Grujuć (Niš) Strelci: Subotić u 9. minutu, Malbašić u 17. i 55. i Bempah u 85. minutu za Vojvodinu Žuti kartoni: Tanasin, Bulatović, Keremah, Mićić (Radnik), Bureković (Vojvodina).

RADNIK: Čančarević, Milovanović, Bulatović, Stanković (od 72. Pavlović), Keremah, Radović, Gojković, Pejčić, Žakula (od 65. Jovanović), Tanasin (od 46. Mićić), Zlatanović

VOJVODINA: Rockov, Da Silva, Lakićević, Planić, Mesarović (od 66. Nešković), Subotić, Malbašić (od 81. Mihajlović), Vukasović, Bureković (od 58. Antić), Jovančić, Bempah