PRVA LIGA Remi Dinama na Karaburmi, Antić prezadovoljan

Neefikasnost napadača Dinama je prošlost: vranjski fudbaleri pre početka meča (Foto: D. Stanić, Vranjske)

Vranjski prvoligaš Dinamo je sa teškog gostovanja OFK Beogradu na Karaburmi doneo zaslužen bod.

Na kraju je bilo 3:3, čime su fudbaleri vranjskog kluba dokazali da je neefikasnost tima kao hronična boljka prošlost.

Trener Dragan Antić je posle meča sijao od sreće.

– Momci su zaslužili čestitke za borbenost i zalaganje.

Imali smo dosta problema, pošto sam u prvih trideset minuta bio prinuđen da obavim tri izmene.

Potom, u 55. minutu u jednom duelu, tešku povredu zaradio je Jovan Zucović koji je završio u bolnici.

Međutim, moja ekipa je pokazala karakter i, posle voćstva domaćina od 3:2, mi smo iz opravdano dosuđenog jedanaesterca izjednačili na 3:3.

Sada se lakše diše i sa puno optimizma čekamo nedeljni susret u Vranju sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca – kazao je trener Antić u izjavi za portal Vranjske.