Prva futsal liga: Vranjanci spasavali bod

Gradski klub malog fudbala Vranje, u okviru sedmog kola šampionata Prve futsal lige, igrao je nerešeno 6:6, poluvreme 3:2, sa ekipom Jastrepca iz Blaca.

Vranjanci su prvi deo meča dobili u svoju korist, iako su u startu Blačani poveli sa 2:0, pa su domaći igrači uspeli da izjednače i još jednim pogotkom reše prvo poluvreme u svoju korist.

U žestokom finišu meča u Sportskoj hali u Vranju, gosti su sa tri uzastopna gola uspeli da steknu veliku prednost, ali su Vranjanci uspeli da smanje rezultat na 5:6, da bi golom Dodića tri minuta pre kraja izjednačili na 6:6 i osvoje jedan bod na svom parketu.

Strelci za GKMF Vranje bili su Krstić u 6, Veličković u 10, Ristić u 34, Janjić u 19. i Dodić u 28. i 37. minutu, dok su strelci za goste iz Blaca bili Tanasković u prvom, 21. i 23. minutu, Micić u 14 i 27. minutu i Sudimac u 35. minutu.

Najbolji igrač meča u Vranju bio je fudbaler gostiju, trostruki strelac Nikola Tanasković.

Posle ovog kola, GKMF Vranje nalazi se na sedmom mestu na tabeli Prve futsal lige sa sedam osvojenih bodova.