Prva futsal liga: Vranjance Zvezda nadigrala u drugom poluvremenu

Klub malog fudbala Vranje poražen je u osmom kolu Prve futsal lige od beogradske Crvene zvezde rezultatom 3:4, u prvom poluvremenu 3:2.

Pred blizu dve hiljade gledalaca, lider na tabeli izbegao je poraz boljom igrom u drugom poluvremenu iako su Vranjanci u tri navrata imali voćstvo nad Crvenom zvezdom.

Strelci za Vranjance u sjajnoj predstavi u Sportskoj hali u Vranju bili su Tasić u 2. i 16. minutu i Dodić u 9. minutu, a za Beograđane Brkić u 17, Tales u 8. i 23. i Popović u 28. minutu.

Dvostruki strelac za crveno-be,e Brazilac Tales proglašen je za igrača utakmice u izveštaju Sportskog žurnala.

Igrači KMF Vranje su i pored poraza ostavili solidan utisak i bili su na putu da iznenade Crvenu zvezdu, ali su popustili u drugom delu igre i bodove su odneli Beograđani.

Posle ovog kola KMF Vranje je na šestoj poziciji na tabeli Prve futsal lige sa 10 bodova.

U sledećem kolu narednog vikenda, Vranjanci gostuju u Nišu gde ih dočekuje ekipa Vintersport koja je na trećem mestu sa 15 osvojenih bodova.