Prva futsal liga: Studenti potonuli u Vranju

Gradski klub malog fudbala Vranje, u 22. kolu Prve futsal lige, savladao je u Vranju tim studenata beogradskog FON-a rezultatom 5:3, poluvreme 3:0.

Bodreni od strane preko 800 navijača, Vranjanci su silovito krenuli od samog starta i već u 11. minutu vodili sa 3:0, golovima Nikolića, Krstića i Dodića.

Vranje je u finišu golovima Krstića i Dodića povelo sa 5:1, ali je raspoloženi Pešić iz ekipe FON-a sa dva brza gola ublažio poraz studenata.

Vranjanci su ovom pobedom nad Beograđanima koji su na četvrtom mestu na tabeli, ne samo osvojili važne bodove, već ovaj podvig ostvarili u atmosaferi neviđene fešte u dvoranskim sportovima i uz fanatičnu podršku vernih navijača.

GKMF Vranje je na završetku regularnog dela prvenstva Prve futsal lige zauzeo devetu poziciju na tabeli sa 28 bodova i plasirao se u baraž za opstanak u eliti, koji će igrati sa ekipom Zufo iz Bujanovca, drugoplasiranim timom u Drugoj futsal ligi.