Prva futsal liga: Loš pazar Vranja u Novom Pazaru

Novi Pazar je u prvom kolu Prve futsal lige Srbije na svom parketu u hali Pendik pobedio Klub malog fudbala Vranje rezultatom 4:1, poluvreme 1:0.

Strelci za futsalere iz Novog Pazara bili su Sadović u 12. i 29. minutu, Mutavdžić u 23. i Aleksić u 39. minutu, a jedini gol za Vranjance postigao je Trajković u 30. minutu.

Vranje se dobro držalo u prvom poluvremenu, kada je primilo samo jedan gol, ali su u nastavku meča raspoloženi Pazarci postigli još tri gola i osvojili prve bodove u novoj prvenstvenoj sezoni.

U ekipi Vranja bolji od ostalih bili su golman M. Tasić, kao i igrači P. Nikolić i Janjić.

U drugom kolu srpske futsal elite, KMF Vranje u subotu 3. oktobra dočekuje u Sportskoj hali tim Konjarnika iz Beograda, koji je u prvom kolu savladao ekipu Zemun samo pravo i osvojio prva tri boda u novom šampionatu.