Prva futsal liga: Beogradski studenti profesorski preslišali Vranjance

U 12. kolu Prve futsal lige, ekipa FON-a visoko je porazila KMF Vranje rezultatom 4:0, poluvreme 2:0.

Beogradski studenti su profesorski održali lekciju Vranjancima u Sportskom centru „Šumice“ i lako došli do bodova, zahvaljujući raspoloženom strelcu Ristanoviću koji je tri puta savladao golmana Vranja Stojanovskog, u 15, 32. i 37. minutu, dok je Vranjanac Janjić pogodio sopstvenu mrežu u 16. minutu.

Stojanovski, Tasić, P. Nikolić, Krstevski, Janjić, Krstić i ostali iz ekipe KMF Vranje nisu mogli da se suprostave raspoloženim Beograđanima tokom celog meča, pa su ostali bez bodova koje su prepustili četvrtoplasiranoj ekipi FON-a.

Posle ovog poraza, Vranjanci dele šesto i sedmo mesto sa Kalčom iz Niša sa kojim se susreću već u narednom, 13. kolu u Vranju, u petak 28. februara, što predstavlja priliku za KMF Vranje da popravi bodovni saldo i pokuša proboj ka gornjem delu tabele.