Prva futsal liga: Beg Vranja iz opasne zone

Gradski klub malog fudbala Vranje u 21. kolu Prve futsal lige zabeležio je važnu pobedu za beg iz zone ispadanja. Vranjanci su u Hali sportova u Valjevu savladali domaći RB sa 3:2, poluvreme 2:1.

U meču punom naboja i nervoze, pred stotinak gledalaca, Vranje je bilo bolji tim u oba poluvremena, a junak utakmice i jedan od najzaslužnijih za uspeh u gostima bio je golman Milenković, koji je sjajnim odbranama sprečio Valjevce da postignu povoljniji rezultat.

Strelci za Vranjance bili su Nikolić u drugom minutu, Krstić u petom i Dodić u 31, dok su golove za domaći tim postigli Tojčić u 14. i Prokić u 22. minutu.

Posle ove pobede, GKMF Vranje nalazi se na desetoj poziciji na tabeli Prve futsal lige sa 25 osvojenih bodova.

U sledećem 22. kolu narednog vikenda, Vranjanci će biti domaćini timu FON iz Beograda, trećeplasiranoj ekipi na tabeli, pa će ovaj prvenstveni susret predstavljati veliko iskušenje za domaćina kome su bodovi neophodni u borbi za očuvanje statusa prvoligaša u malom fudbalu.