PFL: Vranjanci doneli bod iz Zemuna

Klub maog fudbala Vranje u 14. kolu Prve futsal lige igrao je u Zemunu nerešeno 1:1, poluvreme 1:1, sa ekipom Zemun Samo Pravo.

Konačan ishod meča rešen je u prva četiri minuta, najpre je Kalanović doveo domaći tim u voćstvo, ali je već u četvrtom minutu Krstevski izjednačio i time postavio krajnji rezultat, 1:1 i po bod Zemuncima i Vranjancima.

Za igrača ovog susreta s pravom je proglašen čuvar mreže Vranjanaca Stojanovski koji je odlično branio svoj gol, a istakao se i strelac jedinog pogotka za Vranjance reprezentativac Severne Makedonije Krstevski.

Posle ovog kola KMF Vranje je i dalje na petoj poziciji na tabeli sa 16 osvojenih bodova.

U narednom 15. kolu sledećeg vikenda, Vranjanci dočekuju tim Nove Pazove, koja se nalazi na devetom, pretposlednjem mestu na tabeli sa svega šest osvojenih bodova, pa je KMF Vranje u prilici da zabeleži pobedu, osvoji nove bodove i približi se ekipama u gornjem delu tabele.