Odbojka: Superiorne Žokice

Ženski odbojkaški klub Vranje ubedljivo je savladao ekipu Spartaka iz Ljiga rezultatom 3:0 u prvom kolu nove prvenstvene sezone u Prvoj ligi.

Žokice“ su u sva tri seta pokazale da su mnogo bolji rival u meču sa Spartakom i da pobeda na startu šampionata nijednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Vranjanke su u svim elementima nadigrale gošće iz Ljiga, posebno sjajnim smečevima i na mreži, pa je pobednik bio poznat već nakon nekoliko minuta meča, ali treba istaći da je Spartak sve vreme pružao otpor vranjskim odbojkašicama i da se nije predao bez borbe.

U sledećem drugom kolu šampionata Prve lige, koji predstavlja drugi odbojkaški rang u ženskoj odbojci u Srbiji, narednog vikenda ŽOK Vranje očekuje teško gostovanje u Pančevu, gde je na programu utakmica sa ekipom Dinama, klubom velike i značajne tradicije u ovom sportu.