O KOSOVSKOM DIJALOGU i u Preševu



UG Centar za demokratiju i razvoj juga Srbije organizuje u četvrtak u Preševu okrugli sto pod nazivom “Dijalog o Kosovu i jug Srbije”.



Prema najavama, na okruglom stolu učestvuju Šćiprim Arifi, predsednik opštine Preševo, Sami Salihu, predsednik SO Preševo, zamenik predsednika SO Branko Trajković, predsednik OO SNS-a Predrag Stošić, Branko Manasijević, predstavnik OO SPS-a Preševo, Ragmi Mustafa, predsednik OO DPS-a i Riza Halimi, predsednik OO PDD-a.

Pored njih, na skupu će učestvovati Skender Destani, predsednik OO DUD-a, Naser Aziri, predsednik OO DUA, Valon Arifi, Ujedinjeni volonteri iz Preševa i Almin Šaćiri iz „Šprese“



Projekat „Dijalog o Kosovu i jug Srbije“ podržava Fondacija za otvoreno društvo.

Cilj projekta je da predstavnici političkog i privrednog života, mladi i NVO iz Bujanovca,Preševa i Medveđe iznesu svoje stavove, potrebe, probleme i ideje iz ugla sredine u kojoj žive a u kontekstu razgovora o Kosovu.

Do sada su održani okrugli stolovi u Bujanovci i Medveđi a posle ovog u Preševu, biće održan i okrugli sto u Vranju.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar