NAJPRAVEDNIJE: Spartak – Radnik 1:1 (1:1)

Gol za bod: Adamović

Subotica, gledalaca: 250. Sudija: Novak Simović (Lovćenac), pomoćnici: Slobodan Pavlović (Užice), Srđan Minić (Rača). Strelci: 0:1 Adamović u 11. minutu, 1:1 Mudrinski u 16. minutu. Žuti kartoni: Kovačević (Spartak), Milovanović, Radović, Gojković (Radnik).

SPARTAK: Mirković, Stojković, Čalasan, Radovanović, Bašanović, Kovačević, Ađuru, Milić, Glavčić (58. Savković), Torbica (78. Ivanović), Mudrinski 7,5.

RADNIK: Čančarević, Mladenović, Vuković, Gojković, Milovanović, Pejčić, Djorić, Radović, (83. Nenadović), Adamović 7,5, Merdović (90. Zlatanović), Nikolić, (89. Milinković).

Nije blo pobednika u Subotici, ali je bilo zato prilično sadržaja i borbe, pogotovo u prvom delu prvog i drugom delu drugog poluvremena. Čini se da je remi najpravednije rešenje, mada obe ekipe mogu da žale što rezultat nije bio drugačiji, pre svih Mudrinski koji je, pored lepog gola, pogodio i prečku, ali imao i još jednu sjajnu priliku u drugom poluvremenu, odnosno Nenadović kada je Mirković sprečio rezervistu Radnika da izraste u junaka meča u prvom minutu nadoknade.

U 40. minutu Novak Simović, glavni sudija meča, isključio je Milorada Kosanovića, šefa stručnog štaba koji je oštro protestvovao na više odluka. Kosanović je dugo išao do svlačionice, a imao je šta da kaže Simoviću i nakon meča.

Imali smo nekoliko prilika za drugi gol, a Spartak je u poslednjih 15 minuta veliku terensku inicijativu, i dve lepe prilike za drugi gol, tako da i jedni i drugi možemo biti zadovoljni – rekao je Kosanović.