MLADjE KATEGORIJE FS RIS Trijumf omladinaca Dinama u Leskovcu

Petlići Dinama doživeli minimalan poraz na svom terenu od Topličanina iz Prokuplja od 0:1 (Foto: D. Stanić, Vranjske)

Omladinci Dinama, iako nisu otputovali u Leskovac u kompletnom sastavu, zahvaljujući velikoj borbenosti uspeli su da slave pobedu nad domaćom Dubočicom od 1:4, poluvreme 0:1.

U redovima Dinama istakao se centarfor Nikola Jovanović koji je postigao tri gola i to u 24, 49. i 73. minutu, dok je četvrti gol za Dinamo postigao Marko Hristić u 83.

Jedini pogodak za Leskovčane postigao je Aleksa Kostić u 57. minutu.

U Prvoj kadetskoj ligi, Dinamo je poražen u Kruševcu od domaćeg Napretka sa 0:2.

U Prvoj pionirskoj ligi Dinamo je zahvaljujući golovima Pešića, Petrovića, Dimitrijevića i Micića savladao Topličanin iz Prokuplja sa 4.2, poluvreme 3:1.

Najmlađa selekcija Dinama u ligi petlića doživela je minimalan poraz na svom terenu od vršnjaka Topličanina iz Prokuplja od 0:1.

U Drugoj pionirskoj ligi FS RIS, leskovački „Šampion“ savladao je OFK Vranje kao domaćin sa 6:3, poluvreme 2:1.

Ista selekcija Leskovčana sa petlićima OFK Vranja igrala je miroljubivo 1:1, poluvreme 0:1.