MLADjE KATEGORIJE FS RIS Omladinci Dinama lako protiv „carića“

Marko Hristić značajno doprineo pobedi Dinama nad Nišlijama (Foto: D. Stanić, Vranjske), Radost pionira Dinama posle pobede nad Timokom iz Zaječara (Foto: D. Stanić, Vranjske), Mateja Arizanović, strelac odlučujućeg gola za petliće Dinama protiv Timoka, na rukama svojih saigrača (Foto: D. Stanić, Vranjske)

U pretposlednjem kolu Prve omladinske lige FS RIS, omladinci vranjskog Dinama su kao domaćini slavili su ubedljivu pobedu od 3:0 nad niškim Car Konstantinom.

Mrežu Nišlija načeo je Aleksandar Jovanović ekspresnim golom u 3. minutu, Marko Hristić udvostručio je prednost pogotkom u 70. a sudbinu gostiju zapečatio je Vasilije Spasić golom u 86. minutu.

Kadeti Dinama imali su pauzu, jer im u goste nije došao niški Real.

Kao razlog, Nišlije su navele da zbog ekskurzije ne mogu da okupe dovoljan broj igrača.

U prvoj pionirskoj ligi, zahvaljujući Nemanji Dimitrijeviću, Vranjanci su savladali vršnjake Timoka iz Zaječara sa 1:0.

Istim rezultatom, slavili su i petlići koji su zahvaljujući golu Mateje Arizanovića u 46. minutu savladali vršnjake iz Zaječara sa 1:0.