MALI FUDBAL: VRANjE – PUT INŽENjERING 2:5 ( 1:0)

Igrano u velikoj dvorani Sportske hale u Vranju. Gledalaca: 200. Sudije: Marko Cvetković i Milan Krstić (obojica iz Leskovca) po 7. Strelci: 1:0 Igor Stojanović u 13, 1:1 Vladimir Stojanović u 25, 1:2 Ljubiša Pešić u 26, 1.3 Miloš Kostić u 28, 1:4 Ljubiša Pešić u 35, 1:5 Miloš Stojanović u 36, 2:5 Igor Stojanović u 39. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Vranje 5 (3+2), Put Inženjering 6 ( 4+2).

VRANjE: NIKOLIĆ 7, KRSTIĆ 7, STOJANOVIĆ 7, TASIĆ 7, DODIĆ 7, Stojilković 7, Miloš Kostić 7, Nemanja Kostić 7, Stošić 7.

PUT INŽENjERING: VUKADINOVIĆ 8, RAJKOVIĆ 8, VLADIMIR STOJANOVIĆ 8, DjURDjEVIĆ 8, MILOŠ STOJANOVIĆ 8, Kostić 8, Pešić 9.

Igrač utakmice: Ljubiša Pešić (Put Inženjering).

Posle niza prokockanih prilika u prvom, a potom i u drugom poluvremenu, domaći fudbaleri su propustili šansu da zabeleže pobedu.

Stigla ih je kazna i gosti su zasluženo odneli bodove za Niš.