Krunić: Sramota nas je ovog rezultata

Na konferenciji za novinare nakon završetka utakmice Radnik – Vojvodina, šef stručnog štaba Radnika, Simo Krunić je izjavio da je veoma teško pričati nakon poraza od 4:0 na domaćem terenu.

„Imali smo pritisak kada su poveli sa 2:0, lako smo primili te golove.

Sramota nas je ovog rezultata. Ne mogu da kažem da igrači nisu hteli dobro da igraju.

Jednostavno nam ništa nije išlo.

Izvinjavam se publici što smo ih razočarali, a došli su u tolikom broju da nas bodre.

Pokušaćemo da se iskupimo za ovaj rezultat,“ kazao je Krunić.

Trener Radnika dodao je da je potrebno što pre zaboraviti ovu utakmicu.

„Mi smo izgubili tri boda, bez obzira da li je rezultat bio 1:0 ili 4:0.

Pokušaćemo da se što pre vratimo u igru za narednu utakmicu koja se igra već u petak.

Nama je svejedno ko je protivnik. Moramo u naše redove što pre da vratimo dobru igru“, izjavio je Simo Krunić.

Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Vanić svom timu zamera “opuštenost i ležernost u pojedinim segmentima igre“.

Otvorili smo utakmicu odlično, poveli vrlo brzo sa 2:0. Možda smo u tim trenucima pomislili da je utakmica gotova.

Radnik je imao prilike u prvom poluvremenu da nas kazni upravo zbog te ležernije igre. U drugom poluvremenu, vratili smo se brzo u igru.

Trećim golom smo srušili nade Radnika.

Zadovoljan sam rezultatom i igrom igrača, naročito u pojedinim segmentima, ali neke greške moramo da ispravimo.

Nadam se da se u narednim utakmicama nećemo opustiti. Ako nastavimo ovako možemo se nadati dobrim rezulatatima“, rekao je Vanić.