KMF Vranje opravdao ulogu favorita

U poslednjem kolu prvog dela šampionata fudbaleri KMF Vranje zabeležili su ubedljivu pobedu protiv KMF Nova Pazova rezultatom 5:0.

Od samog starta domaći su imali inicijativu koju su krunisali u 10. minutu pogotkom veoma raspoloženog Petra Marjanovića.

Već u 12. minutu domaći vode sa 2:0 pogotkom Dejana Krstića. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Na startu drugog poluvremena sa dva brza gola i definitivno je rešeno pitanje pobednika.

Strelci su bili Miloš Trajković u 22. i ponovo Petar Marjanović u 25. minutu.

U samom finišu meča svoj treći gol postiže Petar Marjanović za konačan rezultat 5:0.

Na kraju kalendarske godine i posle 20 godina postojanja, KMF Vranje je zabeležio svoj najbolji rezultat od kako klub postoji.

Polovinu sezone završava na drugom, a u najgorem slučaju na četvrtom mestu, što znači da je, kako kažu u klubu, cilj koji je bio postavljen pre početka sezone, ulazak u plej-off ostvaren, i to sa ekipom koju čine uglavnom fudbaleri iz Vranja.

U šampionatu sada sledi pauza do kraja januara, a prvenstvo će biti nastavljeno početkom februara, kada u goste dolazi lider šampionata KMF Novi Pazar uz nadu da će tada meč biti odigran pred punom halom, jer su to Vranjanci zaslužili.