FK DINAMO Dva poraza i pobeda mlađih kategorija

I pored igrača više, poraz od Nišlija: detalj sa utakmice kadeta Dinama i Car Konstantina (Foto: D. Stanić), Lako izašli na kraj sa vršnjacima iz Aleksinca: duel pionira Dinama i Napretka, Radost Aleksinčana: detalj sa meča petlića Dinama i Napretka

Kadeti vranjskog Dinama, i pored igrača više, nisu uspeli da na svom terenu ostvare pobedu u duelu sa selekcijom Car Konstantina iz Niša.

Počasni gol za Dinamo postigao je Vasiljević u 50. minutu, a strelci za goste bili su Maksimović u 28. i Ilić u 40. minutu.

Pioniri Dinama lako su izašli na kraj sa selekcijom FK Napredak iz Aleksinca koju su savladali sa 6:1, poluvreme 2.0.

Strelci za Dinamo bili su Milenković u 2. i 20, Petrović u 50, Jašarević u 53, Stoilković u 60. i Kostić u 66. minutu.

Jedini pogodak za goste postigao je Stanković u 64. minutu.

Još jedan poraz na svom terenu doživeli su petlići Dinama.

Bolji od njih bio je aleksinački Napredak pobedivši sa 1:4, poluvreme 0:1.

Počasni gol za Dinamo postigao je Arizanović u 51. minutu iz jedanaesterca, dok su golove za goste postigli Stojanović u 4. i Nikolić u 40, 43. i 59. minutu.