FIJASKO SURDULIČANA: Radnik-Crvena zvezda 0:5 (0:1)

, , ,

Fudbaleri Radnika iz Surdulice ubedljivo su poraženi na domaćem terenu od ekipe Crvene zvezde rezultatom 0:5, u okviru četvrtog gola Super lige Srbije.

U prvom poluvremenu Radnik je pokazao dobru igru i donekle uspeo da parira favorizovanoj Zvezdi. Surduličani su imali nekoliko prilika za vođstvo, ali crveno beli su bili konkretniji.

U 18. minutu sa linije penala uspešan je bio Boaći i doneo Zvezdi vođstvo.

Priliku za izjadnačenje imao je Kereman već u 21. minutu kada pogađa prečku.

Do drugog gola u prvom delu igre Zvezda je imala nekoliko prilika, ali Čančarević je uspešno branio mrežu.

Na početku drugog poluvremena igra Radnika se raspala i to za tri munuta.

U 51. minutu Mičel Donald udvostručuje prednost svog tima.

Za samo 60 sekundi nesporazum između golmana Radnika i defanzivca, završava se autogolom Pejčića.

Srnić već u 54. minutu postiže pogodak za nedostižnih 4:0.

Tačku na meč stavlja Boaći u 77. minutu sjajnim lobom za pobedu od 5:0.

Nakon ovog poraza surdulički Radnik zauzima 13. mesto sa četiri osvojena boda.

Stadion: Gradski stadion u Surdilici Gledalaca: 3000  Sudije: Nenad Djokić (Užice), Nemanja Petrović (Užice), Pavle Piper (Čačak), Dragan Čolović (Raška) Strelci: Boaći u 18. i 77. minutu,  Mičel Donald u 51. Pejčić autogol u 52. Srnić u 54. minutu za Crvenu zvezdu. Radnik: Žuti kartoni: Keremah, Ivanović (Radnik), Pešić (Crvena zvezda).

RADNIK: Čančarević, Ivanović, Keremah (od 61. Stanković), Radović, Pavlović, Mirosavljević, Gojković ( od 71. Milovanović), Pejčić, Mićić (od 55. Purović), Tanasin, Zlatanović

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Le Talek, Boaći, Babić, Mičel Donald (od 75. Milijaš), Stojković, Anđelković, Pešić, Radonjić (od 70. Kanga), Srnić (od 82. Adžić), Savić