DRUGA FUTSAL LIGA Pobeda futsalera Vranja protiv Banjice

Najbolji igrač meča Dodić (žuti dres) postiže jedan od svojih golova (Foto: D. Stanić, Vranjske) , Česta slika na meču: gužva pred golom gostiju iz Bele Palanke (Foto: D. Stanić, Vranjske), Trostruki strelac u prodoru: Nikola Dodić (Foto: D. STanić, Vranjske)

U meču 4. kola Druge futsal lige „Istok“ između Vranja i Banjice iz Bele Palanke, domaćin je slavio sa 9:6 (2:2).

Goleadu u Vranju započeli su gosti povevši preko Janjića u 5. minutu, a Stoilković je izjednačio u 11.

Tri minuta kasnije Stojanović je doveo Vranjance u vođstvo, a Marko Mitić izjednačio u 18. minutu.

U nastavku domaćin se razigrao i ponajviše zahvaljujući golovima Nikole Dodića i Igora Stojanovića zabeležio drugu uzastopnu pobedu.

Po okončanju susreta trostuki strelac za domaćina Nikola Dodić kazao je za portal Vranjske da se njegov tim dosta mučio u prvom delu susreta, ali da su u nastavku pronašli pravi ritam.

– U nastavku smo odigrali fanatastično, onako kako želimo da igramo i čemu težimo, i zasluženo slavili drugu uzastopnu pobedu – kazao je Dodić.

Vranjanci posle četiri odigrana kola zauzimaju 4. mesto na tabeli sa 7 osvojenih bodova.

U narednom, 5. kolu gostovaće drugoplasiranom Boru koji je u ovom kolu idigrao nerešeno 5:5 sa „Vinter sportom“ u Nišu.

Meč je odigran u velikoj dvorani Sportske hale u Vranju pred oko 200 gledalaca.

Kretanje rezultata: 0:1 Janjić u 5. minutu, 1:1 Stoilković u 11, 2:1 Stojanović u 14, 2:2 Mitić u 18, 2:3 Mitić u 21, 3:3 Stojanović u 21, 4:3 Tasić u 22, 5:3 Dodić u 23, 6:3 Dodić u 29, 6:4 Marković u 31, 7:4 Stojanović u 32, 8:4 Dodić u 36, 8:5 Janjić u 38, 9:5 Stojanović u 39, 9:6 Stoiljković u 40.

Prekršaji: Vranje 8 (4+4), Banjica 6 (3+3).

VRANjE: Ristić 7, Kostić 7, Stojanović 8, Tasić 7, Dodić 8, Krstić 7, Mitrović 7, Stoilković 7, Veličković 7.

BANjICA: Despotović 7, Sokolović 7, Stojadinović 7, Veljković 7, Janjić 7, Nešić 6, Mitić 7,5, Marković 7, Stoiljković 7.

Igrač utakmice: Nikola Dodić (KMF Vranje).