
Dinamo iz Vranja trenutno na tržištu vredi ukupno 2,03 miliona evra, ako je suditi po proceni TransferMarketa, jednog od najboljih sajtova za praćenje transfera igrača, njihovu cenu i biografiju.
Najskuplji igrač u Dinamu je trenutno susprendovani Zakarie Suraka, koji po TM u ovom času vredi oko 200.000 evra.
Trenutno prvi napadač Dinama Željko Dimitrov po TransferMarketu vredi oko 150.000 evra, dok dvojac koji je došao iz Radničkog iz Niša, Dušan Lalatović i Nikola Stevanović vrede 150, odnosno 100.000 evra.
Ipak, na transferMarketu velikom broju igrača Dinama nije procenjena trenutna tržišna vrednost.
Po TransferMarketu, nekakakav (nepostojeći?) vranjski lokalni stadion, a očigledno se mislilo na „Yumco“, može da primi 4.000 gledalaca.
Aktuleni prvak Crvena Zvezda je skoro 22 puta skuplja od Dinama iz Vranja, dok je aktuleni vicešampion Partizan skuplji 11 puta.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

