Dinamo se čupa sa dna, Radnik pao u 93.

,

Fudbaleri Dinama odigrali su utakmicu bez golova sa Čukaričkim, dok je Surdulički Radnik poražen u Subotici od Spartaka sa 3:2, u 26. kolu Super lige.

Dinamo je tako nastavio seriju mečeva bez poraza, a kao rezultat je pomeranje na tabeli, Dinamo više poslednji, nego pretposlednji učesnik lige.

Samo dno sada zauzima ekipa Zemuna.

Radnik je nesrećno poražen u Subotici golom u 93. minutu. Zlatanović je doveo surduličane u vođstvo u 26. minutu, Obradović je ekspresno preokrenuo u 44. i 47. minutu, Stamenković je doneo izjednačenje i veliku nadu u 81. minutu ali je tačnu ipak stavio Otašević u 93. minutu.

Radnik je i dalje osmi na tabeli sa 32 boda i realnom šansom da završi u plajofu.

U narednom kolu Radnik na svom terenu dočekuje ekipu Napredka iz Kruševca, dok Dinamo gostuje ekipi Bačke.