Dinamo ponovo poražen u Medulinu

Vranjski prvoligaš Dinamo izgubio je i drugi kontrolni susret na pripremama u Medulinu, u poznatom istarskom letovalištu Poreču ljubljanska Olimpija, član Prve lige Slovenije, pobedila je vranjske žute sa 2:0, poluvreme 0:0.

Vranjanci su pred «zmajčekima» poklekli u finišu, kada su za samo tri poslednja minuta primili dva gola, prvi je postigao Elšnik u 87., a drugi Ivanović u 90. minutu.

Fudbaleri Dinama su ostavili solidan utisak na ovom meču, hrabro su se držali i maksimalnim zalaganjem bili na domaku nerešenog ishoda, ali su popustili u poslednjim minutima ove zanimljive utakmice.

Trener Dinama Dragan Antić isprobao je na utakmici sa Olimpijom 18 igrača na koje računa za standardni sastav, a posebno raduje činjenica da je vidljiv pomak u dizanju forme ekipe i uigranosti sastava tokom celog toka meča sa Ljubljančanima.

Sledeći prijateljski sisusret na programu je u ponedeljak 1. februara, kada Dinamo na riječkoj Kantridi igra sa domaćim prvoligašem Orijentom.