Dinamo odigrao NEREŠENO

Fudbaleri Dinama iz Vranja odigrali su nerešeno, rezultatom 2:2 (1:1) sa ekipom OFK Žarkovo u 22. kolu Prve lige Srbije, koji je odigrano u subotu na stadionu „Jumco“ od 13 časova.

Igrač Dinama, Davor Nedeljković postigao je gol u 13. minutu igre, da bi šest minuta kasnije igrač Žarkova, Marko Šišković izjednačio. Igrači Žarkova poveli su u drugom poluvremenu golom Steve Nikolića u 73. minutu igre. Konačni rezultat postavio je napadač Dinama, Nikola Popović u 79. minutu igre.

Prema izveštaju zvaničnog sajta Prve lige Srbije, na stadionu Yumco prisustvalo je 500 gledalaca. Glavni sudija meče Pavle Ilić pokazao je sedam žutih kartona, jedan ekipi Dinama i šest gostujućim igračima OFK Žarkova.

Posle odigranih 22. kola, Dinamo se nalazi na 8. poziciji na tabeli Prvi lige Srbije sa ukupno osvojenih 31 bod, i sa gol razliko +6.

U sledećem 23. kolu Dinamo odlazi na gostovanje ekipi Trayal koja se trenutno nalazi 13. pozicjii na tabeli sa osvojenih 23 boda. Utakmica će se odigrati u Kruševcu 4. decembra.