Dinamo nastavlja POBEDNIČKU SERIJU

Dinamo čvrsto gazi ka Super ligi FOTO Vranjske

Lider na tabeli prvoligaškog takmičenja Dinamo iz Vranja, ostvario je novu pobedu pred domaćom publikom savladavši ekipu ČSK Pivara iz Čelareva sa 1:0, u 11. kolu aktuelnog šampionata.

Domaćini su u prvom poluvremenu imali inicijativu i prvi zapretili golu gostiju.

Šansu u 20. minutu ne koristi Ranđelović, a samo minut kasnije i Suraka šutira daleko iznad gola Tankosića.

U 40. minutu pao je gol odluke. Suraka je uposlio Rađelovića koji preciznim pogotkom donosi vođstvo Dinamu 1:0.

U drugom delu igre gosti iz Čelareva krenuli su agresivnije i stvorili prvu priliku za izjednačenje u 64. minutu preko Rakića koji je bio neprecizan.

Mogao je Dinamo do novog gola u 76. minutu, ali Suraka ne koristi šansu.

Minut kasnije sa druge strane Potkozarac šutira ka golu Dinama, ali Vesić odlično reaguje.

Do kraja susreta Valiđo i Suraka su propustili još dve dobre prilike za gol.

Novom pobedom Vranjanci su učvrstili prvu poziciju na tabeli sa ukupno 28 bodova, dok je drugoplasirani Proleter iz Novog Sada sa 22 boda.

U sledećem kolu izabranici Dragana Antića gostuju Jagodini koja se nalazi na začelju tabele.

Zanimljivo je da su ovu utakmicu pratili šef stručnog štaba Radničkog iz Niša Milan Đuričić, pomoćni trener Boban Dmitrović i sportski direktor Marko Jovanović.

Stadion: Jumko u Vranju

Gledalaca: 600

Sudije: Miloš Milanović (Ćuprija), Čedomir Andrejić (Kruševac), Miloš Milićević (Aleksandrovac), Aleksandar Živković (Niš)

Strelci: Ranđelović u 40. minutu za Dinamo

Žuti kartoni: Gašić, Stanković, Stevanović ,Stojković (Dinamo), Popović (ČSK Pivara)

DINAMO: Vesić, Gašić, Milovanović, Okamijan, Suraka, Stanković, Karapandžić (od 58. Mladenović), Ranđelović (od 66. Nedeljković), D.Stevanović, M.Stevanović, Stojković (od 54. Spasić)

ČSK PIVARA: Tankosić, Anđelković (od 71. Potkozarac), Stepančev, Vujoševič, Valiđo, Drašković, Popović, Jović, Petrović (od 71. Nikić), Rakić, Ponjević