Boks: Surduličanima 15 medalja

Na pojedinačnom prvenstvu regiona u Lekovcu za sve uzraste, Bokserski klub «Srbija» iz Surdulice osvojio je 15 medalja.

Surduličani su na prvenstvu regiona učestvovali sa 13 boksera i dve bokserke i postigli su zapažen uspeh osvajanjem 11 zlatnih, tri srebrne i jedne bronzane medalje.

Zlatom su se okitili takmičari Dušan Milovanović, Meka Ajdinović, Petar Stošić, Filip Milenković – Vasiljev, Miljana Ljubisavljević, Miloš Marinković, Dušan Mitrović, Aleksa Stanojević, Vladica Dimić, Ferdian Alimović i Bogdan Milošević.

Srebrne medalje osvojili su Andrej Ristić, Kristina Milovanović i Aleksandar Đorić, dok je bronzu osvojio Filip Milutinović.

Za najboljeg omladinca turnira proglašen je Dušan Milovanović, što predstavlja veliku čast i ponos za sve Surduličane.

U Surdulici vlada nepodeljeno mišljenje da za uspeh surduličkog boksa največe zasluge ima trener Saša Radosavljević.