Banjčani presušili Pčinju

Fudbaleri Vranjske Banje pobedili su ekipu Pčinje iz Trgovišta sa 3:1 u utakmici četvrtfinala Kupa Pčinjskog okruga i plasirali se u polufinale, među četiri najbolja tima u najmasovnijem domaćem takmičenju.

Dvostruki strelac za Vranjsku Banju bio je napadač Savić, u 66. i 87. minutu, i štoper A. Krstić u 58. minutu, ali je rezultat mogao da bude ubedljiviji, jer su fudbaleri domaćeg tima propustili veliki broj prilika za postizanje golova.

Na stadionu kraj železničke pruge u Vranjskoj Banji, domaći tim je bio mnogo bolji od solidnih gostiju iz Trgovišta i zasluženo ide dalje u kupu Pčinjskog okruga.

Eventualni rivali Banjčana u polufinalu Kupa Pčinjskog okruga biće Morava iz Vladičinog Hana, Mladost iz Bosilegrada i tim Vojske Srbije Nebeski anđeli.

Rukovodstvo Vranjske Banje ne skriva ambicije da želi da osvoji Kup Pčinjskog okruga i doprinese afirmaciji kluba i uopšte fudbalske igre na ovim prostorima.