Futsal: Bečej 2003 ubedljivo pobedio KMF Vranje (5:0)

Ekipa Bečeja 2003 u 14. kolu Prve futsal lige ubedljivo je pobedila KMF Vranje rezultatom 5:0, poluvreme 1:0.

Tisa je bila preduboka za Vranjance, to je jedini utisak posle visokog poraza vranjskih futsalera u gradu na obalama ove velike reke.

Indisponirani Vranjanci pružili su jači otpor raspoloženom domaćinu samo u prvom delu igre, ali su u drugom poluvremenu potpuno podbacili primivši četiri gola, a poraz je mogao da bude još ubedljiviji da na golu gostiju iz Vranja nije bio odlični čuvar mreže Tasić koji je odbranio čak 14 direktnih udaraca na svoj gol i tako sprečio katastrofu.

Golove za Bečej 2003 postigli su Novaković u četvrtom, 27. i 28. minutu, Bodonji u 25. i Mandić u 31. minutu.

KMF Vranje je posle poraza u 14. kolu prvenstva pao na tabeli Prve futsal lige na treće mesto sa 28 bodova.

Vranjanci u sredu 16. marta u četvrtini finala Kupa Srbije na svom parketu u Sportskoj hali u Vranju dočekuju ekipu Bečeja 2003.

U narednom 15. kolu šampionata, KMF Vranje gostuje u Novom Pazaru gde će se sastati sa domaćim istoimenim timom koji je šesti na tabeli sa 23 osvojena boda.