Futsal: Vranjanci sve rešili u prvom poluvremenu

Klub malog fudbala Vranje u devetom kolu Prve futsal lige na svom parketu u velikoj dvorani Sportske hale pobedio je Futsal Novu Pazovu sa 7:3, poluvreme 7:2.

Vranjanci su sve rešili u prvom delu igre kada su stekli prednost od pet golova, Nikolić je prvi zatresao mrežu gostiju u četvrtom minutu, minut kasnije je Trajković povisio na 2:0, Sremac Rnić je u šestom msnajio na 2:1, a Aleksić je u goleadi u rasponu od svega tri minuta minut kasnije povećao na 3:1.

Trajković je u devetom minutu svojim drugim golom uvećao prednost Vranjanaca na 4:1, Aleksić je bio spretan za 5:1 u 11. minutu, Milosavljević je ublažio voćstvo domaćih na 5:2 u 14. minutu, Nikolić je pogodio u 14, a Trajković je het trikom okončao prvo poluvreme, donevši svom timu nedostižnih 7:2.

Strelci su u nastavku bili manje i srećni i spretni, Vranje je propustilo dobre prilike za golove, ali je jedini gol u drugom poluvremenu postigao Pazovac Milosavljević u 36. minutu za konačnih 7:3 za domaće futsalere.

KMF Vranje je posle odigranih devet kola jesenjeg dela šampionata Prve futsal lige na šestoj poziciji na tabeli sa 12 bodova.

Miloš Trajković, trostruki strelac na meču između Vranja i Nove Pazove, sada je sa 11 postignutih golova drugi na listi strelaca Prve futsal lige.

U narednom, poslednjem jesenjem kolu narednog vikenda Vranjanci su ponovo domaćini, a gost je Novi Sad, ekipa koja je na osmom mestu na tabeli sa istim brojem bodova kao i Vranjanci, a koja je na startu jeseni u prvom kolu pobedila Vranjance u svom gradu.