Futsal: Vranjanci slavili u Nišu

Klub malog fudbala Vranje u četvrtom kolu Prva futsal lige savladao je u Nišu domaći Vintersport sa 3:2, poluvreme 1:0.

Vranjanci su poveli golom iskusnog Nišlije u svojim redovima, Jovanovića, u 15. minutu, na 1:1 izjednačio je Maksimović u 29, domaći su pogotkom Arsenovića u 33. poveli sa 2:1, izjednačio je na 2:2 Vranjanac Janjić u 35. a Trajković je u 38. minutu doneo pobedu Vranju.

Pred oko 200 gledalaca u hali Čair, KMF Vranje je zabeležilo još jednu važnu pobedu i nastavilo niz pozitivnih rezultata u ovogodišnjem šampionatu srpske futsal elite.

Ilustracija FOTO Info Vranjske

KMF Vranje posle ovog kola zauzima treću poziciju na tabeli sa devet bodova i utakmicom manje, a u narednom petom kolu Vranjanci će igrati derbi kola sa drugoplasiranim timom bečeja koji takođe ima devet osvojenih bodova.

Meč sa bečejom igraće se u velikoj dvorani Sportske hale u Vranju, jer je vakcinacija protiv korone izmeštena u Galeriju Narodnog muzeja od ponedeljka 1. novembra.