FUTSAL: Vranjanci sigurni protiv Bečeja

GKMF Vranje je u prvoj utakmici četvrtfinala play of faze šampionata Prve futsal lige na svom parketu pobedio Bečej rezultatom 5:2, poluvreme 2:0.

U prvom delu igre postignuta su dva gola, oba u mreži gostiju iz grada na Tisi, prvi je postigao Trajković u osmom, a drugi Aleksić u 20. minutu.

U nastavku na 3:0 povisio je Janjić u 47. minutu, Aleksić je bio spretan u 55. za 4:0, na 4:1 smanjio je Novaković, Janjić se u 62. najbolje snašao za 5:1, a konačan ishod postavio je Stanojević pogotkom u 65. minutu.

Vranjanci su u velikoj dvorani Sportske hale u Vranju bili superiorniji i njihova pobeda nijednog trenutka nije bila dovedena u pitanje, stekli su veliku prednost uoči revanša u Bečeju, pa će biti veliko iznenađenje ukoliko bi na susretu u gradu na Tisi bili uspešniji od Vranja.