Futsal: Vranjanci PREJAKI za Obrenovčane

KMF Vranje je u šestom kolu Prve futsal lige na svom parketu savladao ekipu Paleža iz Obrenovca rezultatom 5:1, poluvreme 1:0.

Slabije izdanje Vranjanaca rezultiralo je skromnim voćstvom u prvom delu igre, kada su došli u voćstvo golom Dodića u 19. minutu.

Gosti iz Obrenovca izjednačili su na 1:1 golom D. Roskića u 22. minutu, a zatim je usledila goleada Vranjanaca, Krstevski je u 28. minutu povisio na 2:1, a Aleksić u 33. na 3:1.

Aleksić je minut kasnije uvećao voćstvo domaćina, a konačan rezultat postavio je Trajković pogotkom u 37. minutu.

KMF Vranje posle šest odigranih kola na tabeli Prve futsal lige zauzima šesto mesto sa devet osvojenih bodova.

U narednom, sedmom kolu, Vranjance očekuje teško gostovanje u Beogradu gde će odmeriti snage sa ekipom FON, liderom na tabeli sa 13 bodova.