Futsal: Vranjanci „pregazili“ TISU

GKMF Vranje u 17. kolu Prve futsal lige pobedio je na svom parketu u Sportskoj hali ekipu Bečeja iz istoimenog grada na Tisi rezultatom 7:2, poluvreme 3:1.

Vranjanci su rano došli u voćstvo, golom Milosavljevića u drugom minutu, isti igrač je dva minuta kasnije povećao voćstvo na 2:0, Trajković je pogodio za 3:0, a Bečejac Stanojević je msanjio na 3:1, što je bio ishod prvog dela igre.

Milosavljević je svojim trećim golom u 24. minutu uvećao voćstvo Vranjanaca na 4:1, Nikolić je zatresao mrežu gostiju u 30. minutu, Tasić u 35, a Krasnić je ublažio voćstvo domaćih u 35. minutu na 6:2.

Golom u 40. minutu Dimitrijević postavlja konačan rezultat – 7:2 za GKMF Vranje i nova tri boda za proboj ka vrhu tabele.

GKMF Vranje se posle ovog kola nalazi na četvrtom mestu na tabeli Prve futsal lige sa 29 bodova, a u narednom 18. kolu gost je ekipe Futsal Nova Pazova, koja je na poslednjem 10. mestu sa svega tri boda.