Futsal: Vranjanci pokorili Ivanjicu

GKMF Vranje je u 13. kolu Prve futsal lige u Ivanjici savladao domaći istoimeni tim rezultatom 6:1, poluvreme 2:1.

Vranjanci su u svim elementima futsala nadigrali Ivanjičane i zabeleživši visoku pobedu osvojili tri važna boda u šampionatu Prve futsal lige.

P. Nikolić je u šestom minutu zatresao mrežu Ivanjice i doveo svoj tim u voćstvo, na 1:1 izjednačio je Stojković u 10. minutu, a konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Milosavljević u 11. minutu za 2:1 u korist Vranjanaca.

U nastvaku je usledila goleada gostiju iz Vranja, Janjić je u 24. minutu povisio na 3:1, u istom minutu gol je postigao Milosavljević za 4:1, Trajković je povećao voćstvo Vranjanaca na 5:1 u 30. minutu, a Aleksić je pogotkom u 32. minutu postavio konačan ishod ovog neravnopravnog duela – 6:1 za GKMF Vranje.

Vranje se posle ovog kola nalazi na petoj poziciji na tabeli sa 20 osvojenih bodova.

U narednom 14. kolu Vranjanci na svom parketu u Sportskoj hali u Vranju igraju protiv Novog Pazara, ekipe koja je šesta na tabeli sa 19 bodova.