Futsal: Vranjanci IZGUBILI od LOZNICE rezultatom 6:1

GKMF Vranje je u revanš susretu polufinala play off faze šampionata Prve futsal lige na svom parketu poražen od Loznice Grad 2018 rezultatom 1:6, poluvreme 1:4, i time okončao svoje učešće u ovogodišnjoj prvenstvenoj sezoni.

Lozničani su na početku susreta za manje od 10 minuta postigli tri gola, Brazilci Souza i Santos bili su strelci u drugom i osmom, odnosno, šestom minutu, Trajković je ublažio voćstvo gostiju u 12. minutu, a Santos je drugim pogotkom u 14. minutu postavio konačan rezultat prvog dela igre.

U nastavku je Milosavljević autogolom u 32. minutu uvećao voćstvo gostiju, a Kocić je golom u 34. minutu postavio konačan ishod meča, 6:1 za Lozničane koji su ostvarili plasman u finale plaj off-a ovogodišnjeg šampionata Prve futsal lige.

Goran Jović, trener GKMF Vranje, ocenio je «da je polufinale play off-a maksimum njegovog tima».

Momci su se srčano borili i ostvarili plasman među četiri najbolja tima u futsal eliti Srbije, rekao je Jović.

Na meču između GKMF Vranje i Loznice Grad 2018 od aktivnog igranja oprostio se Davor Tasić, nekadašnji fudbaler vranjskog Dinama i dugogodišnji igrač GKMF Vranje, sportista koji je ostavio zanačajan trag u vranjskom fudbalu.

Loznica Grad 2018 u finalu play off-a sastaće se sa Ekonomcem iz Kragujevca, ekipom koja je u polufinalu dva puta pobedila Beogradski FON, u gostima sa 4:3, a u Šumaricama 7:3.