FUTSAL: Uspešan start Vranjanaca

Klub malog fudbala Vranje u prvom kolu nove prvenstvene sezone u Prvoj futsal ligi savladao je tim Ivanjice sa 4:1, poluvreme 0:1.

Vranjanci su u drugom delu utakmice došli do željene igre u kojoj su nadvisili rivala iz Ivanjice i zasluženo osvojili prva tri boda u novom šampionatu srpske futsal elite.

MIloš Trajković FOTO KMF

Gosti su došli u vođstvo golom Đorđevića u 14. minutu, ali je u nastavku meča raspoloženi M. Trajković postigao tri gola, u 22, 23. i 26. minutu, a sudbinu gostiju zapečatio je Janjić u 29. minutu.

Vranjski futsaleri se posle prvog kola nalaze na drugom mestu na tabeli sa tri boda, a u narednom drugom kolu Gostuju u Zemunu, gde ih dočekuje domaći Zemun Samo pravo koji je startovao porazom u duelu sa Vinter sportom.