Futsal – ubedljivi VRANJANCI: Novi Pazar poražen sa 9:1

GKMF Vranje je u poslednjem 18. kolu šampionata Prve futsal lige ubedljivo pobedio ekipu Futsal Nova Pazova u gostima rezultatom 9:1, poluvreme 7:0.

Pobeda Vranjanaca nijednog trenutka nije bila pod znakom pitanja, jer su gosti brzo poveli golom Milosavljevića u drugom minutu, isti igrač povisio je na 2:0 minut kasnije, Aleksije uvećao voćstvo u petom minutu, Anđelković je pogodio u 12. za 4:0, na 5:0 povisio je Aleksić u 15,, na 6:0 Milosavljević u 16, a konačan ishod prvog dela igre, 7:0, postavio je Trajković u 18. minutu.

Drugo poluvreme je takođe proteklo u znaku superiornih gostiju iz Vranja, Anđelković je u 26. minutu pogodio mrežu domaćih za 8:0, Rudić je u 28. minutu postigao počasni gol za Novu Pazovu, a konačan rezultat, 9:1 za GKMF Vranje, postigao je Trajković u 31. minutu.

GKMF Vranje je na kraju redovnog dela prvenstva Prve futsal lige zauzeo četvrto mesto na tabeli sa 32 boda i u play of-u 29. aprila igraće protiv petoplasiranog Bečeja.

GKMF Vranje ne samo plasmanom u play of, već i osvojenim četvrtim mestom još jednom potvrđuje da je najuspešniji sportski kolektiv u Vranju i zajedno sa surduličkim Radnikom najbolje rangirani na nivou Pčinjskog okruga.