FUTSAL: Trijumf Vranjanaca u Zemunu

Klub malog fudbala Vranje u drugom kolu Prve futsal lige pobedio je kao gost ekipu Zemun Samo pravo rezultatom 6:3, poluvreme 4:1.

Vranjanci su bili bolji tokom čitavog meča i zasluženo su slavili u Hali sportova u Gornjoj varoši protiv domaćina koji nije mogao da parira odličnim gostima s juga Srbije.

Golove za KMF Vranje postigli su Milosavljević u petom, Trajković u 11, 12. i 21. minutu, Janjić u 18. i Stojanović u 22. minutu, dok su strelci za Zemunce bili Urošević u 17. i 31. i Živanović u 35. minutu.

KMF Vranje posle drugog kola zauzima drugu poziciju na tabeli sa šest bodova, koliko ima i prvoplasirani beogradski FON na prvom mestu.

U narednom trećem kolu Prve futsal lige KMF Vranje u derbiju sezone dočekuje lidera na tabeli FON iz Beograda.

U klubu izražavaju nadu da će derbi sa FON-om igrati u Sportskoj hali u Vranju pred svojim navijačima, a ne u Hali sportova «Mladost» u Bujanovcu gde igraju svoje mečeve od početka vakcinacije protiv virusa korona.