Futsal: Trijumf VRANJANACA u Obrenovcu

GKMF Vranje je u 15. kolu Prve futsal lige u Obrenovcu ubedljivo savladao domaći Palež rezultatom 9:4, poluvreme 4:3.

Vranjanci su prvi deo igre rešili u svoju korist sa četiri postignuta gola, dok su Obrenovčani tri prilike realizovali i ugrozili su goste jedino kad su izjednačili na 3:3.

U nastavku, Vranjanci su postigli pet golova, a domaći samo jedan, pa je susret okončan trijumfalnim ishodom za GKMF Vranje.

Strelci za Vranjance bili su Milosavljević u četvrtom, Aleksić u osmom, 20. i 24. minutu, Dimitrijević u 14, Tasić u 31, Nikolić u 37. i Janjić u 32. i 36. minutu.

Golove za Palež dali su Roksić u 12. minutu, Jevtić u 18. i Milosavljević u sedmom i 21. minutu.

GKMF Vranje se posle ovog kola nalazi na četvrtoj poziciji na tabeli sa 26 bodova.

U narednom 16. kolu, Vranjance očekuje još jedno teško gostovanje, u Beogradu ih dočekuje FON, tim koji zauzima treću poziciju na tabeli sa 26 bodova i utakmicom manje u odnosu na GKMF Vranje.