Futsal: Tisa duboka za Vranjance

KMF Vranje je u osmom kolu Prve futsal lige poražen na gostovanju od ekipe Bečeja sa 2:1, poluvreme 0:1.

Prvi deo igre pripao je Vranjancima, pa je P. Jovanović u 15. minutu doveo goste u voćstvo koje su prokockali u drugom poluvremenu u rasponu od svega dva minuta.

D. Jovanović je u 34. minutu porvnao rezultat, a minut kasnije Novaković je postavio konačan ishod susreta u gradu na Tisi – 2:1 za domaći Bečej.

KMF Vranje je posle ovog kola pao na sedmo mesto na tabeli sa devet osvojenih bodova, ali već u narednom devetom kolu Prve futsal lige ima priliku za popravni ispit.

Gost Vranjanaca u Sportskoj hali u Vranju narednog vikenda je ekipa Futsal Nova Pazova iz Nove Pazove, preposlednja na tabeli sa svega jednim osvojenim bodom, pa je to odlična prilika vranjskih futsalera da se sa nova tri boda priključe timovima na sredini tabele.