Futsal: Studenti OBORILI Vranjance na ispitu

Beogradski FON je kao domaćin u Hali sportova „Šumice“ u15. kolu Prve futsal lige pobedio GKMF Vranje rezultatom 4:2, poluvreme 1:1.

Vranjanci su poveli golom Aleksića u sedmom minutu, a na 1:1 izjednačio je pogotkom Pešić u 13. minutu, što je bio konačan rezultat prvog dela igre.

Drugo poluvreme bilo je kobno za Vranje, Pešić je u 32. minutu doveo svoj tim u prvo voćstvo na meču, Petrašević je uvećao prednost studenata u 34. minutu, a nadu Vranjancima da mogu da izbegnu poraz pružio je Trajković u golom u 35. minutu.

Petrašević je u 40. minutu pogotkom razrešio sve dileme vezane za meč Vranjanaca i Beograđana, postavivši konačan rezultat – 4:2 za studente.

GKMF Vranje se posle ovog kola nalazi na petom mestu na tabeli sa 26 bodova.

U narednom, 16. kolu Prve futsal lige, Vranjanci dočekuju u Sportskoj hali ekipu Bečeja, trećeplasirani tim na tabeli sa 28 bodova.