Futsal: Prvi poraz Vranjanaca

Klub malog fudbala Vranje u sedmom kolu Prve futsal lige izgubio je susret sa Loznicom Grad u gostima rezultatom 3:2, poluvreme 2:1.

Ključalo je na meču u Hali sportova „Lagator“ u gradu na Drini, domaći su brzo došli u voćstvo golom Rosića u trećem minutu, četiri minuta kasnije na 2:0 povisio je Perić, a minut kasnije Vranjanac Dodić je smanjio na 2:1.

Neizvesnost je trajala i u drugom delu igre, naročito kada je Dodić u 36. minutu poravnao rezultat i kada je Antonijević minut kasnije doveo svoj tim u voćstvo od 3:2, postavivši konačan ishod zanimljivog i borbenog prvenstvenog duela u Loznici.

Posle ovog kola KMF Vranje je sa liderske pozicije na tabeli pao na drugu poziciju, ali sa 15 osvojenih bodova koliko ima i vodeća Loznica Grad.

U narednom osmom kolu Prve futsal lige, Vranjanci gostuju u Beogradu gde se sastaju sa domaćim Konjarnikom, timom koji je šesti na tabeli sa devet bodova.