Futsal: Prva POBEDA Vranjanaca

KMF Vranje je u četvrtom kolu Prve futsal lige na svom parketu pobedio ekipu Ivanjice rezultatom 5:1, poluvreme 2:1.

Vranjanci su nadigrali Ivanjičane, posebno u drugom delu igre, zabeleživši prvu pobedu i prve bodove u prvenstvenoj sezoni srpske futsal elite.

Gosti iz Ivanjice su dobro otvorili meč u Sportskoj hali u Vranju u petom minutu, kada je Radonjić zatresao mrežu Vranjanaca i svoj tim doveo u voćstvo, ali je dva minuta kasnije Trajković izjednačio rezultat i preokrenuo dalji tok susreta.

Petrović je golom u 19. minutu doveo KMF Vranje u voćstvo od 2:1, što je bio konačan ishod prvog poluvremena.

Na 3:1 povisio je Trajković pogotkom u 23. minutu, Petrović je opet bio strelac u u 27, a dva minuta kasnije Krstevski je postavio konačan ishod meča – 5:1 za KMF Vranje.

Vranjanci se posle ovog kola nalaze na osmoj poziciji na tabeli sa tri osvojena boda, a u narednom petom kolu gostuju timu Novog Pazara, šestoplasiranom na tabeli Prve futsal lige sa šest osvojenih bodova.