Futsal: Poraz VRANJANACA

KMF Vranje je u drugom kolu šampionata Prve futsal lige na svom parketu u Sportskoj hali doživeo poraz od Loznice Grad rezultatom 3:4, poluvreme 0:1.

Vranjancima je remi izmakao u poslednjem, 40. minutu susreta koji je odigran pred 1.500 gledalaca, kada je Lozničanin Milosavljević iskoristio grešku domaćih igraća i svom timu doneo tri boda.

Šampion države iz grada na Drini je došao u voćstvo golom Perića u 17. minutu, na 2:0 za goste povisio je Ristanović u 27, Dodić je smanjio rezultat u 31, a Aleksić izjednačio u 34. minutu.

U finišu Ristanović je ponovo doveo svoj tim u voćstvo pogotkom u 34, minutu, u istom minutu je Dodić izjednačio na 3:3 i kada se očekivao kraj meča i nerešen ishod, snalažljivi Milosavljević je stupio na scenu i Vranjancima doneo drugi poraz u ovoj sezoni.

Posle dva odigrana kola u Prvoj futsal ligi, KMF Vranje je na pretposlednjem, devetom mestu na tabeli bez bodova.

U narednom trećem kolu, koje se igra tek 14. oktobra zbog obaveza futsal reprezentacije Srbije, Vrabje gostuje u Kragujevcu gde će igrati protiv domaćeg Ekonomca, ekipe koja je u vrahu tabele sa osvojena četiri boda posle dva odigrana kola.