Futsal: PORAZ Vranjanaca u Loznici

Loznica Grad 2018 u prvom meču play off faze šampionata Prve futsal lige pobedio je na svom parketu GKMF Vranje rezultatom 4:1, poluvreme 2:0.

Lozničani su tokom čitavog meča bili bolji i preduzimljiviji tim, prvi deo igre okončali su voćstvom od 2:0, u drugom poluvremenu su postigli još dva gola, dok su Vranjanci uspeli da poraz ublaže počasnim pogotkom, što nije bilo dovoljno za preokret na ovoj utakmici.

Vranjanci već u subotu 13. maja imaju priliku za revanš ekipi Loznica Grad 2018 u velikoj dvorani Sportske hale i pobedom sa četiri gola razlike ostvare plasman u finale play off-a.

U drugom meču polufinala play off-a u Beogradu, Ekonomac iz Kragujevca je Hali sportova „Šumice“ u glavnom gradu pobedio Beogradski FON rezultatom 4:3 i tim trijumfom u gostima stekao lepu prednost pred revanš meč u Hali sportova «Šumarice» u subotu 13. maja.