Futsal – Play off: Studenti pali na vranjskom ispitu

Gradski klub malog fudbala Vranje u prvom meču polufinala play of-a savladao je u velikoj dvorani Sportske hale FON iz Beograda rezultatom 6:2, poluvreme 0:1.

Pred velikim brojem gledalaca beogradski studenti su došli u voćstvo golom Pavlovića u 18. minutu, tim rezultatom završen je prvi deo igre, au nastavku usledio je još jedan šok za domaću publiku – gosti su povisili na 0:2 golom Pavlovića u 25. minutu.

Vranjanci su nakon bezidejne i letargične igre u prvih pola sata polufinala zaigrali mnogo bolje i borbenije, pa su do kraja susreta postigli šest golova, Trajković u 38. i 42, Jovanović u 39, 43. i 44, i Dodić u 44. minutu.

GKMF Vranje je ovom pobedom steklo lepu prednost pred revanš utakmicu sa ekipom FON-a u Beogradu u subotu 14. maja.

U drugom polufinalu Loznica Grad je savladala ekipu Konjarnika iz Beograda sa 5:0 i na revanš putuje sa velikom prednošću u subotu 14. maja.

Futsaleri Loznice Grad u sredu 11. maja u Vranju igraju finalni meč Kupa Srbije sa ekipom Novog Pazara koja je u polufinalu bila bolja od Vranja.